Recital Danuty Stankiewicz

//Recital Danuty Stankiewicz

Danuta Stankiewicz jest jedną z najpopularniejszych i zarazem najlepiej wykształconych polskich piosenkarek. Od ponad 40 lat, mimo zmieniających się trendów muzycznych, wciąż jest na topie, a każdy jej występ to prawdziwy show. Absolwentka Wydziału Piosenkarskiego w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina. Ukończyła też Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie dla Twórców i Artystów na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Ministra Kultury i Rządu Francuskiego w Paryżu (Schola Cantorum, Le Petit Conservatoire de la Chanson de Mireille, Szkoła Tańca Jacques’a Bensa). Zdobywczyni prestiżowych nagród na festiwalach krajowych i zagranicznych. Koncertowała w ponad 30 krajach świata. Zagrała ponad 10 tysięcy koncertów. Nagrała 30 płyt, a kilka piosenek z najnowszego albumu „Groszki i róże” zaprezentuje publiczności na koncercie w Lesznie już 15 lutego. Za swoje osiągnięcia artystyczne uhonorowana Medalem Gloria Artis, najwyższym odznaczeniem Ministra Kultury.

Recital odbędzie się 15 lutego 2020, o godzinie 17,00 w Bibliotece Ratuszowej w Lesznie. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w bibliotece i winiarni.

2020-02-02T10:10:03+00:00
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok