…Stąd do Hollywood…

//…Stąd do Hollywood…

Tym razem gościem Zielonej 14 będzie Witold Szmańda, ekspert fitnessu i zdrowego żywienia. Trener personalny i coach, który motywuje i inspiruje, zainteresowanych wspiera, edukuje i napełnia pozytywną energią. Stworzył autorski, holistyczny program DDFS oparty na połączeniu detoksu, diety, fitnessu i spa. Kierując się nim, uzyskamy równowagę między ciałem a duszą, osiągając stan wellness.
Tytuł spotkania – „Stąd do Hollywood” nawiązuje do wielkopolskich korzeni Witolda Szmańdy, który pochodzi z Moch koło Wolsztyna. Jego trudne dzieciństwo skłoniło go do ciężkiej pracy nad sobą, uprawiania sportu, najbardziej dostępnego i nie obciążającego finansowo. Zaczął biegać, aż wybiegał Akademickiego Mistrza Polski Juniorów. Jako dziewiętnastolatek wyjechał do Niemiec, by dalej próbować swoich sił w lekkoatletyce, gdzie został członkiem kadry Niemieckiej. Jego wytrwałość i upór po kontuzji kręgosłupa, która przekreśliła karierę sportową, pozwoliły mu znaleźć inną drogę do sukcesu i spełnienia marzeń.
„Stąd do Hollywood” to droga daleka, okupiona pracą i wyrzeczeniami, ale jak się okazuje każdy, kto jest gotów na takie wyzwanie może jemu sprostać, tak jak Witold. W Hollywood trenował Keanu Reeves’a, Scarlett Johansson i Heidi Klum.

2019-10-02T15:26:25+00:00
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok