Kiedy połączysz intuicję, doświadczenie i numerologię z psychobiologią…przychodzą rozwiązania i odpowiedzi na wszystkie pytania .
DLATEGO …
zapraszamy na spotkanie numerologiczne związane z Nowym Rokiem już 8 listopada o godz. 18:00 .
Koszt uczestnictwa to 50 zł ( w cenie poczęstunek)
Na spotkaniu dowiesz się jaką energię i wyzwania ma dla Ciebie
Nowy Rok 2020 i jak je wykorzystać, żeby kolejne lata były jeszcze lepsze .

NUMEROLOGIA należy do najstarszych nauk zajmujących się znaczeniem i interpretacją liczb. Jej początki sięgają starożytnego Babilonu i Egiptu. Za ojca numerologii uważany jest Pitagoras, który stwierdził, iż: „WSZYSTKO WE WSZECHŚWIECIE URZĄDZONE JEST WEDŁUG LICZB”.
NUMEROLOGIA nie ma nic wspólnego z magią czy wróżbiarstwem. Oparta jest na prostej kalkulacji matematycznej i założeniu, że liczby są energią, a każda energia ma swoją wibrację. Niektóre wibracje mogą oddziaływać pozytywnie na przebieg twojego życia, a inne mogą przeszkadzać Ci w osiągnięciu szczęścia i samorealizacji.    Każdy z nas urodził się w konkretnym dniu, a każdy konkretny dzień to inna liczba, czyli inna wibracja. W ten sposób, od samego momentu narodzin znajdujemy się w zasięgu liczb, które będą na nas oddziaływać, co stanowi ważny element naszej osobowości.
DLATEGO WARTO WIEDZIEĆ:
Co mówi Twoja data urodzenia?
Jaka jest Twoja droga życia?
Jakie liczby ukryte są w Twoim imieniu i nazwisku?
Jakie masz talenty, a w jakich aspektach życia czujesz niedobór?
Co przyniesie Ci kolejny rok?
Podobnie jest z naszym imieniem, nazwiskiem oraz podpisem. Tworzą silną wibrację, która wpływa na jakość naszego życia.
Być może właśnie Twoje imię i nazwisko tworzą kombinację, która jest niekorzystna, a tak się niestety zwykle dzieje u większości z nas, i nie otrzymujesz od życia tyle, ile oczekujesz?!
I MOŻNA TO ZMIENIĆ…!
Na taką kombinację, która da ci nowe perspektywy, radość życia, optymizm, wytrwałość, pewność siebie oraz nowe możliwości.