Zapraszamy na spotkanie numerologiczne związane z Nowym Rokiem numerologicznym, który zaczyna się już 7 września!. Na spotkaniu dowiesz się jaką energię i wyzwania ma dla Ciebie ten rok i jak je wykorzystać, żeby kolejne lata były jeszcze lepsze.

NUMEROLOGIA należy do najstarszych nauk zajmujących się znaczeniem i interpretacją liczb. Jej początki sięgają starożytnego Babilonu i Egiptu. Za ojca numerologii uważany jest Pitagoras, który stwierdził, iż: „WSZYSTKO WE WSZECHŚWIECIE URZĄDZONE JEST WEDŁUG LICZB”.

NUMEROLOGIA nie ma nic wspólnego z magią czy wróżbiarstwem. Oparta jest na prostej kalkulacji matematycznej i założeniu, że liczby są energią, a każda energia ma swoją wibrację. Niektóre wibracje mogą oddziaływać pozytywnie na przebieg twojego życia, a inne mogą przeszkadzać Ci w osiągnięciu szczęścia i samorealizacji. Każdy z nas urodził się w konkretnym dniu, a każdy konkretny dzień to inna liczba, czyli inna wibracja. W ten sposób, od samego momentu narodzin znajdujemy się w zasięgu liczb, które będą na nas oddziaływać, co stanowi ważny element naszej osobowości.

DLATEGO WARTO WIEDZIEĆ: Co mówi Twoja data urodzenia? Jaka jest Twoja droga życia? Jakie liczby ukryte są w Twoim imieniu i nazwisku? Jakie masz talenty, a w jakich aspektach życia czujesz niedobór? Co przyniesie Ci kolejny rok? Podobnie jest z naszym imieniem, nazwiskiem oraz podpisem. Tworzą silną wibrację, która wpływa na jakość naszego życia. Być może właśnie Twoje imię i nazwisko tworzą kombinację, która jest niekorzystna, a tak się niestety zwykle dzieje u większości z nas, i nie otrzymujesz od życia tyle, ile oczekujesz?!                                                     I MOŻNA TO ZMIENIĆ…! Na taką kombinację, która da ci nowe perspektywy, radość życia, optymizm, wytrwałość, pewność siebie oraz nowe możliwości . www.new-energies-in-life.com