Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o winie, które równie mocno pobudzają umysł, co zmysły. Swobodna atmosfera spotkania sprzyja przyswajaniu wiedzy, którą można później zabłysnąć w trakcie spotkań towarzyskich, imprez rodzinnych lub biznesowych.

Szkolimy, odpowiadamy na pytania, wymieniamy spostrzeżenia, a przede wszystkim odkrywamy smaki i aromaty win. Dzięki nam nauczysz się odróżniać dobre trunki od złych. Dowiesz się, jak je otwierać, nalewać i podawać, a nawet jak prawidłowo trzymać kieliszek. Podpowiemy również, z jakimi przekąskami i potrawami je łączyć, by wydobyć z wina to, co w nim najcenniejsze.

Obsługujemy  zarówno małe,  jak i duże grupy. Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Opinie naszych klientów

Degustacje prowadzone w Winiarni Zielona 14 są świetnym czasem, gdy w przyjaznej atmosferze można zaprezentować swoją działalność. Firma, którą reprezentuję skorzystała z możliwości takiego spotkania. Zarówno nasi Klienci, jak i ja miło je wspominamy i czekamy na następne.

Sylwia Sadowska

W czerwcu bieżącego roku, w ramach uatrakcyjnienia zajęć z dyplomacji, poprosiłam Panią Mariolę Banaszak o przygotowanie dla studentów wykładu o winach, szczepach i kulturze picia tego szlachetnego trunku. Było wspaniale! Wykład  – połączony z degustacją i profesjonalnym komentarzem Pani Banaszak –  był dla studentów (również dla mnie) miłym urozmaiceniem i oderwaniem od wykładowej sali.  Pani Mariola stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, doskonale porusza się w świecie win i emanuje z Niej pasja. Poza tym bardzo elegancko zostało przygotowane pomieszczenie, w którym zostaliśmy przyjęci. Wieczór  prawdziwie dyplomatyczny. Wysoki poziom! Dziękuję. Polecam!

Aleksandra Wojciechowska

Winiarnia w Lesznie przy ulicy Zielonej 14 to czarodziejskie miejsce.  Magia tego miejsca polega  nie tylko na niezliczonej ilości gatunków win, którymi można raczyć się na miejscu  i na wynos. Z dala od tumultu miasta i pędu codzienności można się wyciszyć i zrelaksować w towarzystwie znajomych i przyjaciół.

Dobrym duchem tego miejsca jest Mariola, która roztacza serdeczną opieką swoich gości. Dba o doznania smakowe, duchowe i artystyczne przybyszów.

Jest dla mnie niezwykłym zaszczytem, że zostałam zaproszona, by w tym urokliwym  miejscu zaprezentować publiczności  moją twórczość literacką, za co jeszcze raz gorąco dziękuję

Wanda Szymanowska, Autorka powieści obyczajowych oraz opowiadań dla dzieci i młodzieży

Winiarnia Zielona14 co roku dobiera wina na firmową kolację wigilijną i zawsze idealnie trafia w gust naszych pracowników. Chętnie korzystamy też z wiedzy o winie, która prezentowana jest w trakcie naszych imprez.

Sylwia Klabińska, Instytut Języków Obcych Enter

Winiarnia Zielona14 dobiera wina na prezenty dla klientów mojej firmy. Fachowe doradztwo, znakomite wina, krótkie terminy realizacji. Polecam!

Agnieszka Rozwens