Szkolenia

/Szkolenia
Szkolenia2018-11-07T13:55:06+00:00

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o winie, które równie mocno pobudzają umysł, co zmysły. Swobodna atmosfera spotkania sprzyja przyswajaniu wiedzy, którą można później zabłysnąć w trakcie spotkań towarzyskich, imprez rodzinnych lub biznesowych.

Szkolimy, odpowiadamy na pytania, wymieniamy spostrzeżenia, a przede wszystkim odkrywamy smaki i aromaty win. Dzięki nam nauczysz się odróżniać dobre trunki od złych. Dowiesz się, jak je otwierać, nalewać i podawać, a nawet jak prawidłowo trzymać kieliszek. Podpowiemy również, z jakimi przekąskami i potrawami je łączyć, by wydobyć z wina to, co w nim najcenniejsze.

Obsługujemy  zarówno małe,  jak i duże grupy. Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Opinie naszych klientów

Degustacje prowadzone w Winiarni Zielona 14 są świetnym czasem, gdy w przyjaznej atmosferze można zaprezentować swoją działalność. Firma, którą reprezentuję skorzystała z możliwości takiego spotkania. Zarówno nasi Klienci, jak i ja miło je wspominamy i czekamy na następne.

Sylwia Sadowska

W czerwcu bieżącego roku, w ramach uatrakcyjnienia zajęć z dyplomacji, poprosiłam Panią Mariolę Banaszak o przygotowanie dla studentów wykładu o winach, szczepach i kulturze picia tego szlachetnego trunku. Było wspaniale! Wykład  – połączony z degustacją i profesjonalnym komentarzem Pani Banaszak –  był dla studentów (również dla mnie) miłym urozmaiceniem i oderwaniem od wykładowej sali.  Pani Mariola stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, doskonale porusza się w świecie win i emanuje z Niej pasja. Poza tym bardzo elegancko zostało przygotowane pomieszczenie, w którym zostaliśmy przyjęci. Wieczór  prawdziwie dyplomatyczny. Wysoki poziom! Dziękuję. Polecam!

Aleksandra Wojciechowska

Winiarnia w Lesznie przy ulicy Zielonej 14 to czarodziejskie miejsce.  Magia tego miejsca polega  nie tylko na niezliczonej ilości gatunków win, którymi można raczyć się na miejscu  i na wynos. Z dala od tumultu miasta i pędu codzienności można się wyciszyć i zrelaksować w towarzystwie znajomych i przyjaciół.

Dobrym duchem tego miejsca jest Mariola, która roztacza serdeczną opieką swoich gości. Dba o doznania smakowe, duchowe i artystyczne przybyszów.

Jest dla mnie niezwykłym zaszczytem, że zostałam zaproszona, by w tym urokliwym  miejscu zaprezentować publiczności  moją twórczość literacką, za co jeszcze raz gorąco dziękuję

Wanda Szymanowska, Autorka powieści obyczajowych oraz opowiadań dla dzieci i młodzieży

Winiarnia Zielona14 co roku dobiera wina na firmową kolację wigilijną i zawsze idealnie trafia w gust naszych pracowników. Chętnie korzystamy też z wiedzy o winie, która prezentowana jest w trakcie naszych imprez.

Sylwia Klabińska, Instytut Języków Obcych Enter

Winiarnia Zielona14 dobiera wina na prezenty dla klientów mojej firmy. Fachowe doradztwo, znakomite wina, krótkie terminy realizacji. Polecam!

Agnieszka Rozwens
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok